Домой Общество Для чого потрібна система АСКОЕ?

Для чого потрібна система АСКОЕ?

95
0

Інженери-енергетики почали свої роботи в сфері автоматизації енергоспоживання ще в минулому столітті. Перші спроби створення системи, яка б самостійно контролювала енергоспоживання, були дорогими, і не отримали широкого застосування. Сьогодні багато користувачів знають про існування АСКОЕ — автоматичної системи комерційного обліку електроенергії.

Безумовно, розробка даної системи супроводжувалася безліччю труднощів, зокрема необхідні були дорогі мікропроцесорні деталі. В результаті система обліку виходила дорогою і доступною тільки для великих промислових підприємств. Також для обліку потрібна була ЕОМ, яка змогла б зберігати і обробляти великий обсяг інформації.

Поява персональних комп’ютерів, зменшення вартості мікропроцесорів, а також розвиток мобільного зв’язку, істотно спростило завдання автоматизації енергоспоживання. Однак інженери продовжили свої дослідження в цій області і створили перші електронні прилади обліку, які дають користувачам більш точні показання енергоспоживання.

АСТОЕ та її призначення

Дана система вирішує наступні завдання:

— вимірювання енергоспоживання у вузлах обліку;

— передача даних на центральний сервер;

— зберігання та обробка даних;

— надання доступу до системи.

— аналіз енергоспоживання.

У АСТОЕ дуже багато спільних рис з АСКОЕ. Подібність спостерігається в структурі ієрархії, принципі роботи і технічному обладнанні. Основна відмінність полягає в тому, що АСТОЕ встановлюється для внутрішнього використання, в той час як АСКОЕ потрібна для комерційного обліку.

АСТОЕ — потужний інструмент, який допомагає розробити і реалізувати стратегію енергозбереження. Якщо правильно використовувати систему, то в майбутньому компанія знайде необмежені можливості для розвитку.

АСУЕ: де знайти?

Більшість бізнесменів не поспішають впроваджувати подібні системи через їх значну вартість. Пов’язано, це з тим, що вони не розуміють вигоду, яку можна отримати на економії електроенергії.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, рекомендуємо звертатися в надійні компанії, такі як “ЕНЕРДЖИ ЛАЙН”. Ця компанія за час роботи показала себе справжнім професіоналом, який може не тільки провести монтаж обладнання, але і метрологічну повірку АСКОЕ. Переваги компанії: великий досвід роботи, прийнятні ціни, висока якість послуг.